Bugatti продовжує встановлювати нові стандарти якості в автомобільній індустрії. Компанія оголосила, що кожен з 99 дорожчих родстерів W16 Mistral, які коштують приблизно $5 мільйонів, пройде через ретельне тестування перед доставкою власникам. Це свідчить про їхнє прагнення до досконалості.
Перед тим, як автомобіль потрапить до рук покупця, він проходить тестування на відстані не менше 400 км (249 миль). Це включає перевірку всіх можливих аспектів: від шуму до гальмівних систем. Усе це робиться, щоб гарантувати, що кожен автомобіль бездоганний.
Тестування проходить в мальовничому регіоні Ельзас у Франції, де автомобіль перевіряють на різних типах доріг, що дозволяє виявити можливі недоліки. Bugatti стверджує, що якщо буде виявлено серйозні недоліки, автомобіль можуть повністю розібрати для ремонту.
Лише троє фахівців у компанії мають право на проведення оцінки якості W16 Mistral, що підкреслює унікальність та складність цього процесу. 90% перевірки здійснюється вручну, тоді як решта 10% – за допомогою електронних діагностичних систем.
Завдяки потужному двигуну W16 об’ємом 8,0 літра, що розвиває 1,578 кінських сил, W16 Mistral є не лише витвором мистецтва, але й справжнім шедевром інженерії. Дизайн автомобіля поєднує елементи минулого та сучасності, надаючи йому унікальний вигляд.