Porsche представила унікальний автомобіль 963 RSP, який буде єдиним екземпляром. Ця модель, за попередніми даними, дебютує на 24-годинній гонці в Ле-Мані, що розпочнеться 14 червня.
Компанія підтвердила, що 963 RSP – це справжній гіперкар, створений з особливою увагою до деталей. У другому тизері, який можна переглянути на YouTube, показано, як команда Porsche працює над цим проектом. Очікується, що автомобіль матиме витончений інтер’єр, виготовлений вручну.
Хоча технічні характеристики 963 RSP ще не розкриті, ймовірно, що він отримає двигун V8 об’ємом 4.6 літра з подвійним турбонаддувом, подібний до гоночного варіанту. Також можна припустити, що гібридна система залишиться без змін.
Цікаво, що новий Porsche не підлягатиме правилам балансування потужності, які обмежують гоночні автомобілі, що може дозволити досягти значних показників потужності. Хоча ціна та потенційний покупець ще не оголошені, можна припустити, що цей автомобіль коштуватиме чимало.
Чи вважаєте ви, що Porsche створює цей автомобіль для конкретного замовника? Поділіться своїми думками в коментарях.